Art-Czwartek: Artur Gotz z największymi hitami Kabaretu Starszych Panów

63 wyświetleń • 9 lipca 2020

TV Ostrołęka
Za nami pierwszy z wakacyjnych Art Czwartków. W plenerze, na placu Bema wystąpił Artur Gotz, który przy akompaniamencie muzyków zaprezentował największe przeboje Kabaretu Starszych Panów. Była też niespodzianka dla fanów znających twórczość legendarnej grupy.

Podczas pierwszego tegorocznego koncertu w cieszącym się dużą popularnością wakacyjnym cyklu Art Czwartków wystąpił artysta znany głównie ze stołecznych oraz łódzkich scen. Arturowi Gotzowi towarzyszyli muzycy: Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe, Łukasz Jerzykowski – gitara basowa, Kuba Mikulski – perkusja.

Dzisiejszy koncert przyciągnął na plac Bema całkiem sporą publiczność z Ostrołęki i okolic spragnioną artystycznych występów po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Artyści postanowili to wynagrodzić w sposób szczególny i dla tych z widzów, którzy wykazali się doskonałą znajomością repertuaru Kabaretu Starszych Panów przygotowali nagrody niespodzianki.

Na program, który dziś usłyszeliśmy podczas Art Czwartku składały się wielkie szlagiery legendarnego zespołu: „Addio pomidory”, „Jeżeli kochać”,” Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Ballada z trupem”, „Kapturek 62”, „Dziewica Anastazja”, „Rodzina”, „Upiorny twist”, „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, „Piosenka jest dobra na wszystko”.