Studniówka ZSZ 1 w Ostrołęce

66 wyświetleń • 14 stycznia 2018

TV Ostrołęka
Dla maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 był to wyjątkowy wieczór! Studniówka z pewnością zapisze im się w pamięci na bardzo długo.

- To wyjątkowy wieczór, 115 dni do matury. Na pewno macie wspaniałe plany, wiążecie je ze studiami, pracą zawodową, założeniem rodziny. Dziś chcielibyśmy Wam życzyć wspaniałej zabawy, którą zapamiętacie na całe życie. Chciałbym żeby ten wieczór przebiegał wspaniale - mówił dyrektor ZSZ 1 Tadeusz Olszewski, dla którego była to już piętnasta studniówka w tej roli.

Jednym z gości na studniówce był przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Przy okazji tej wizyty, zdecydował się on na dość nietypowe, ale piękne życzenia.

- ZSZ 1 to również moja szkoła i kilkadziesiąt lat temu ja też byłem na swojej studniówce z piękną blondyneczką Krysią, która została moją żoną. Życzę Wam tej wytrwałości w uczuciach - mówił z uśmiechem, nawiązując również do rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę - zaapelował do młodzieży, by ta nigdy nie zapomniała o korzeniach.

Po tradycyjnym polonezie, przemówieniach i części artystycznej przyszedł już czas na świetną zabawę.