Tak gotuje Mateusz Gessler

51 wyświetleń • 10 maja 2019

TV Ostrołęka
W Multimedialnym Centrum Natura swoje kulinarne umiejętności prezentował dziś Mateusz Gessler. Juror Mastechef przygotował dla publiczności pyszne dania. „Dzieci nie potrafią oszukiwać, zawsze powiedzą czy coś jest dobre czy nie” - powiedział i o ocenę swojego dania poprosił kilkuletnią dziewczynkę. Była zachwycona!

Wizyta Mateusza Gesslera w Multimedialnym Centrum Natura była zwieńczeniem odbywającego się wcześniej konkursu kulinarnego, w którym zmierzyły się ze sobą dwa pokolenia – młodzież i seniorzy.

Prezentując swoje kulinarne umiejętności juror telewizyjnego show Masterchef przygotował ze swoimi pomocnikami pyszne dania.

- Dzieci nie potrafią kłamać jeśli chodzi o smak potraw. Albo coś będzie im smakowało i zjedzą albo nie – powiedział Mateusz Gessler i do pomocy przy przygotowaniu jednego z dań – ptysia zapiekanego w kozim sosie z sosem pomarańczowo-melonowym - poprosił jedną z uczestniczących w prezentacji dziewczynek. Gdy danie było już gotowe młoda jurorka jako pierwsza miała okazję spróbować ptysia. Smakował jej, więc Masterchef spisał się, jak na szefa kuchni przystało.