ZostańWDomu po ostrołęcku

43 wyświetleń • 4 kwietnia 2020

TV Ostrołęka
Namówiliśmy kilkanaście osób z Ostrołęki i okolicy, które znać możecie z występów publicznych, działalności społecznej czy dobroczynnej, by nagrały specjalnie dla naszych czytelników apel z przesłaniem, zawierającym jedne z najczęściej powtarzanych obecnie słów - „Zostań w domu”. Dlatego zostańcie w domu i... obejrzyjcie!

W naszym materiale wystąpiły osoby, które znacie m.in. z naszych codziennych informacji, relacji z wydarzeń czy koncertów. Do akcji przyłączyli się komendanci policji i straży pożarnej, lekarze i kierownictwo szpitala, artyści, samorządowcy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Każdy we własnym zaciszu domowym – lub w pracy, jak w przypadku tych, którzy pełnią niezwykle trudną w ostatnim czasie służbę – przygotował krótki filmik ze specjalnym przesłaniem, zachętą by w czasie pandemii pozostać w domu, nie testować odporności organizmu, nie kusić losu, nie zarażać innych, poczytać, pograć w gry, zadzwonić do przyjaciół, rodziny, znajomych, pooglądać filmy czy seriale, spędzić czas z najbliższą rodziną, poświęcić trochę czasu na zawieszone wcześniej pomysły czy projekty – dla bezpieczeństwa własnego i innych.

Bądźmy odpowiedzialni i zostańmy w domu, okazując w ten sposób szacunek tym, którzy ze względu na swoją pracę czy służbę muszą pozostać na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.