Studniówka III LO w Ostrołęce. Inna niż dotychczasowe

87 wyświetleń • 5 stycznia 2020

TV Ostrołęka
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Ostrołęce rozpoczęło tegoroczny cykl Studniówek. Zobaczcie jak bawiła się młodzież podczas swojego najważniejszego w życiu balu.

Studniówka III LO, która odbyła się w sobotę, 4 stycznia była inne niż dotychczasowe organizowane przez tę szkołę. Niemal wszystkie dotychczasowe bale odbywały się w szkolnej sali sportowej. Jedną z ostatnich Studniówek młodzież zdecydowała się zorganizować poza szkolnymi murami i najwidoczniej pomysł ten podchwycili tegoroczni maturzyści, którzy swój bal zorganizowali w sali bankietowej Olimpia.

Możemy podejrzewać też, że w związku ze zmianą miejsca organizacji Studniówki, nie zostanie spełniona inna z wieloletnich tradycji. Mowa tu o dekoracji ronda im Zbawiciela Świata studniówkowym motywem ozdobnym.

Po za tymi drobnymi odstępstwami Studniówka III LO była tak samo podniosła, wyjątkowa i uroczysta jak te wcześniejsze. Był tradycyjny Polonez – najpierw w wykonaniu przedstawicieli wszystkich klas, który poprowadził dyrektor Robert Tyszka, a następnie już znacznie bardziej złożony układ zaprezentowały wybrane pary.

Były też życzenia od dyrektora, wiceprezydenta, samorządu uczniowskiego, podziękowania dla nauczycieli i rodziców, pamiątkowe fotografie i element nieodzowny każdej Studniówki – zabawa taneczna do białego rana.

Zobaczcie jak na swoje Studniówce bawili się uczniowie III LO w Ostrołęce.